Ves al contingut. | Salta a la navegació

Seccions

SuperheaderWEBDPPREMSAICOMUNICACIOPLSTAMAGDALENA.png

DADES DE CONTACTE

Plaça de Santa Magdalena, 5-6.

Tel. 93 473 66 60

elpont@esplugues.cat

BANNERESQUERREEQUIPPREMSAICOMUNICACIO.png

Regidora de Comunicació: Sara Forgas

sforgas@esplugues.cat

Directora de Comunicació: Raúl Montilla

rmontilla@esplugues.cat

Coordinador tècnic de Comunicació: Juan Carlos Ruiz

jcruiz@esplugues.cat

Tècnica de Comunicació Digital i Xarxes Socials: Judith Ormaetxea

jormaetxea@esplugues.cat

Gestora de Comunicació: Carlota Herrera

cherrera@esplugues.cat

 

PUBLICACIONS:

BANNERESQUERREELPONT.png

BANNERESQUERRELAGENDA.pngBANNERESQUERREAJUNTAMENTINFORMA.png

 

NOTÍCIES:

BANNERESQUERRENOTICIESESPLUGUES.png

 

TENS ESPLUGUES A UN CLIC, SEGUEIX-NOS A LES XARXES SOCIALS MUNICIPALS:

BANNERESQUERREXXSS.png

 

MÉS INFORMACIÓ D'INTERÈS:

WEBS MUNICIPALS

LOGOTIPS INTITUCIONALS

CAMPANYES DE PUBLICITAT INSTITUCIONAL ALS MITJANS DE COMUNICACIÓ

TARIFES INSERCIÓ DE PUBLICITAT A LA REVISTA MUNICIPAL 'EL PONT D'ESPLUGUES'

Acord de suport al Decàleg de bones pràctiques de la comunicació local pública

Llibre d'estil de les publicacions de l'Ajuntament d'Esplugues

Aquest llibre d’estil ha estat sotmès a debat al si del Consell de Mitjans de Comunicació Públics Locals d’Esplugues en la sessió de desembre de 2014 i actualitzat el gener del 2017.

Accessos ràpids


Properes activitats


No hi ha esdeveniments
< Setembre 2022 >
Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30


Activitat
Pagament de tributs
Festa local
Festa nacional


AJUNTAMENT D'ESPLUGUES DE LLOBREGAT Plaça Santa Magdalena, 5-6 - CP 08950
Telèfon: 93 371 33 50 | Fax: 93 372 29 10 | ajuntament@esplugues.cat | NIF P0807600B