Ves al contingut. | Salta a la navegació

Seccions

Departament de Comunicació

DADES DE CONTACTE

Plaça de Santa Magdalena, 17.

Tel. 93 473 66 60

elpont@esplugues.cat

Regidor de Comunicació: Eduard Sanz

esanz@esplugues.cat

Directora de Comunicació: Eulàlia Santiago

esantiago@esplugues.cat

Coordinador tècnic de Comunicació: Juan Carlos Ruiz

jcruiz@esplugues.cat

Tècnica de Comunicació i Xarxes Socials: Marga Casado

mcasado@esplugues.cat

Gestora de Comunicació: Palmira Ribera

pribera@esplugues.cat

PUBLICACIONS

El Pont d'Esplugues

L'AgendaL'Ajuntament Informa

NOTÍCIES

WEBS MUNICIPALS

LOGOTIPS INTITUCIONALS

CAMPANYES DE PUBLICITAT INSTITUCIONAL ALS MITJANS DE COMUNICACIÓ

Acord de suport al Decàleg de bones pràctiques de la comunicació local pública

Llibre d'estil de les publicacions de l'Ajuntament d'Esplugues

Aquest llibre d’estil ha estat sotmès a debat al si del Consell de Mijtans de Comunicació Públics Locals d’Esplugues en la sessió de desembre de 2014

© AJUNTAMENT D'ESPLUGUES DE LLOBREGAT
Plaça Santa Magdalena, 5-6 - CP 08950 | NIF P0807600B | Telèfon: 93 371 33 50 | Fax 93 372 29 10 | ajuntament@esplugues.cat